Club Friendlies Scores & Results

Fixtures & Results ^

Select Tournament:
International: Club Friendlies
Standings
RndDateHome TeamAway Team
1 5th Jan 13:00 Bayer Leverkusen  -  Greuther Fuerth
1 6th Jan 13:00 Bayer Leverkusen  -  Preußen Muenster
1 6th Jan 13:30 Arminia Bielefeld  -  Hannover 96
1 6th Jan 14:30 Eintracht Frankfurt  -  Erzgebirge Aue
1 6th Jan 14:50 FC Cologne  -  Hertha Berlin
1 6th Jan 17:00 RasenBallsport Leipzig  -  Dukla Praha
1 7th Jan 10:00 Werder Bremen  -  Royal Antwerp
1 7th Jan 12:00 Freiburg  -  Kaiserslautern
1 7th Jan 14:30 Werder Bremen  -  FC Twente
1 8th Jan 11:00 Bolton Wanderers  -  Magdeburg
1 9th Jan 14:00 Nuernberg  -  Gent
1 10th Jan 14:00 Union Berlin  -  Gent
1 10th Jan 17:00 Erzgebirge Aue  -  RW Erfurt
1 10th Jan 18:00 Wohlen  -  Lausanne
1 11th Jan 00:00 Corinthians  -  PSV Eindhoven
1 12th Jan 00:00 Atletico MG  -  Rangers
1 12th Jan 13:00 Stabaek  -  Asker
1 12th Jan 14:30 Thun  -  FC Rapperswil-Jona
1 13th Jan 00:00 PSV Eindhoven  -  Fluminense
1 13th Jan 10:00 Bayer Leverkusen  -  Sportfreunde Lotte
1 13th Jan 11:00 AGF  -  Aarhus Fremad
1 13th Jan 11:00 Broendby IF  -  FC Roskilde
1 13th Jan 12:00 Randers FC  -  AaB
1 13th Jan 12:30 Hansa Rostock  -  SoenderjyskE
1 13th Jan 13:00 Lillestroem  -  Floroe
1 13th Jan 13:00 Wiener Neustadt  -  Austria Wien
1 13th Jan 13:00 HJK  -  Hammarby
1 13th Jan 13:30 Thun  -  Wohlen
1 13th Jan 18:00 Rangers  -  Corinthians
1 16th Jan 11:00 Vaalerenga  -  Holstein Kiel
1 16th Jan 14:00 Floridsdorfer AC  -  Austria Wien
1 16th Jan 16:00 Kolding IF  -  SoenderjyskE
1 17th Jan 11:00 Broendby IF  -  Fremad Amager
1 17th Jan 15:00 AGF  -  Brabrand
1 18th Jan 11:00 Dinamo Moscow  -  Gaz Metan Medias
1 18th Jan 12:00 FC Koebenhavn  -  Vejle Boldklub
1 19th Jan 12:00 Stabaek  -  Kongsvinger
1 19th Jan 12:00 SoenderjyskE  -  Fredericia
1 19th Jan 13:00 Lillestroem  -  Stroemmen
1 19th Jan 14:00 Thun  -  Schaffhausen
1 20th Jan 11:00 Sirius  -  GIF Sundsvall
1 20th Jan 11:00 Vaalerenga  -  Silkeborg
1 20th Jan 11:00 AGF  -  Vendsyssel FF
1 20th Jan 11:00 Randers FC  -  Vejle Boldklub
1 20th Jan 11:00 Gornik Zabrze  -  Austria Wien
1 20th Jan 12:00 Malmoe FF  -  Fremad Amager
1 20th Jan 12:00 IFK Gothenburg  -  AaB
1 20th Jan 13:00 Brommapojkarna  -  Hammarby
1 20th Jan 13:00 IK Frej Taeby  -  AIK
1 20th Jan 14:00 Thun  -  Breitenrain
1 23rd Jan 10:00 Bayer Leverkusen  -  Oberhausen
1 23rd Jan 11:00 SKN St. Poelten  -  Dinamo Moscow
1 23rd Jan 14:00 Thun  -  Wil
1 23rd Jan 17:00 Haecken  -  Utsiktens BK
1 24th Jan 11:00 Vaalerenga  -  FC Seoul
1 24th Jan 11:00 Amkar  -  Korona Kielce
1 24th Jan 11:00 Anorthosis  -  Austria Wien
1 24th Jan 15:00 Thun  -  Sion
1 25th Jan 11:00 Zenit St. Petersburg  -  Slavia Prague
1 26th Jan 11:00 Stroemsgodset  -  Bodoe/Glimt
1 26th Jan 11:00 Slovan Liberec  -  Austria Wien
1 26th Jan 13:00 Ull/Kisa  -  Stabaek
1 26th Jan 18:00 Malmoe FF  -  Flora Tallinn
1 27th Jan 10:00 Viborg  -  Randers FC
1 27th Jan 11:00 Dinamo Zagreb  -  SoenderjyskE
1 27th Jan 11:00 Beroe  -  Amkar
1 27th Jan 12:00 AIK  -  FC Inter
1 27th Jan 13:00 Brommapojkarna  -  Sirius
1 27th Jan 13:00 IK Frej Taeby  -  Dalkurd FF
1 27th Jan 14:00 Haecken  -  Sarpsborg 08
1 27th Jan 14:00 Thun  -  Lausanne
1 27th Jan 15:00 IFK Gothenburg  -  Stabaek
1 27th Jan 15:00 Sogndal  -  Lillestroem
1 28th Jan 11:00 Zenit St. Petersburg  -  Guangzhou Evergrande
1 28th Jan 11:00 Ranheim  -  Kolstad
1 30th Jan 11:00 SoenderjyskE  -  Banik Ostrava
1 30th Jan 11:00 Vysocina Jihlava  -  Dinamo Moscow
1 31st Jan 11:00 Anzhi Makhachkala  -  Sumqayit
1 31st Jan 11:00 FK Crvena Zvezda  -  Amkar
1 1st Feb 11:00 Ranheim  -  Stjoerdals Blink
1 1st Feb 15:00 Stroemmen  -  Stabaek
1 2nd Feb 13:00 Stabaek  -  Sandefjord
1 2nd Feb 15:00 Molde  -  Bodoe/Glimt
1 3rd Feb 11:00 Silkeborg  -  Randers FC
1 3rd Feb 11:00 Trencin  -  Dinamo Moscow
1 3rd Feb 11:00 Dalkurd FF  -  Djurgaarden
1 3rd Feb 12:00 Trelleborgs FF  -  Lunds BK
1 3rd Feb 13:00 IK Frej Taeby  -  Brommapojkarna
1 3rd Feb 13:00 Lillestroem  -  Sarpsborg 08
1 3rd Feb 17:00 IFK Gothenburg  -  OB
1 3rd Feb 19:30 New England Rev.  -  Malmoe FF
1 4th Feb 11:00 Lyngby  -  SoenderjyskE
1 4th Feb 11:00 FK Crvena Zvezda  -  Anzhi Makhachkala
1 4th Feb 11:00 Zenit St. Petersburg  -  Slovan Bratislava
1 6th Feb 11:00 Vaalerenga  -  Kongsvinger
1 7th Feb 11:00 Dinamo Moscow  -  Amkar
1 7th Feb 11:00 Zenit St. Petersburg  -  FK Crvena Zvezda
1 8th Feb 11:00 Anzhi Makhachkala  -  Dinamo Minsk
1 8th Feb 13:00 Brann  -  Viking
1 8th Feb 19:00 DC United  -  Malmoe FF
1 9th Feb 11:00 FK Haugesund  -  Odds Ballklubb
1 9th Feb 11:00 Vaalerenga  -  Stabaek
1 9th Feb 15:00 Molde  -  Lillestroem
1 10th Feb 11:00 Zenit St. Petersburg  -  Maribor
1 10th Feb 11:00 IK Frej Taeby  -  Hammarby
1 10th Feb 12:00 Andersloevs BoIK  -  Trelleborgs FF
1 10th Feb 13:00 Djurgaarden  -  Bodoe/Glimt
1 11th Feb 11:00 Tyumen  -  Ural
1 11th Feb 11:00 Ranheim  -  Nardo
1 11th Feb 12:00 Oerebro  -  Degerfors
1 13th Feb 11:00 Molde  -  Kristiansund BK
1 13th Feb 15:00 IFK Norrkoeping  -  Joenkoepings Soedra
1 14th Feb 11:00 Ural  -  Spartak Moscow II
1 16th Feb 11:00 FK Haugesund  -  Viking
1 16th Feb 12:00 Odds Ballklubb  -  Stabaek
1 17th Feb 11:00 Ural  -  Ararat Moscow
1 17th Feb 11:00 Ranheim  -  Levanger
1 17th Feb 12:00 Smygehuk FF  -  Trelleborgs FF
1 24th Feb 15:00 Brann  -  Aasane
1 25th Feb 11:00 Stroemsgodset  -  Sarpsborg 08
1 3rd Mar 11:00 Molde  -  Aalesund
1 3rd Mar 11:00 Stroemsgodset  -  Mjoendalen
1 3rd Mar 13:00 Brann  -  Sogndal
1 4th Mar 11:00 FK Haugesund  -  Aasane
1 4th Mar 11:00 Sarpsborg 08  -  Stabaek
1 4th Mar 11:00 Ranheim  -  Kristiansund BK
1 10th Mar 11:00 Kalmar FF  -  Joenkoepings Soedra
1 17th Mar 11:00 Kalmar FF  -  IFK Norrkoeping
1 17th Mar 12:00 Rydsgaards AIF  -  Trelleborgs FF
1 24th Mar 11:00 Gefle  -  Sirius
1 24th Mar 12:00 Kalmar FF  -  Oesters IF
1 24th Mar 13:00 Brommapojkarna  -  Djurgaarden
1 25th Mar 14:00 Hammarby  -  IFK Norrkoeping
1 26th Mar 17:00 Sarpsborg 08  -  Kongsvinger
1 2nd Apr 11:00 Lunnarps BK  -  Trelleborgs FF
Find us on Google+