Blue Square Premier Scores & Results

Fixtures & Results ^

Select Tournament:
England: National League
Standings
Rnd Date Home Team Away Team
1 4th Aug 12:30 Salford City  -  Leyton Orient
1 4th Aug 15:00 AFC Fylde  -  Bromley
1 4th Aug 15:00 Aldershot Town  -  Barnet
1 4th Aug 15:00 Barrow  -  Havant and Waterlooville
1 4th Aug 15:00 Boreham Wood  -  Dagenham & Redbridge
1 4th Aug 15:00 Braintree Town  -  FC Halifax Town
1 4th Aug 15:00 Dover  -  Wrexham
1 4th Aug 15:00 Eastleigh  -  Solihull Moors
1 4th Aug 15:00 Ebbsfleet United  -  Chesterfield
1 4th Aug 15:00 Harrogate  -  Sutton United
1 4th Aug 15:00 Maidenhead United  -  Gateshead FC
1 4th Aug 15:00 Maidstone  -  Hartlepool United
2 7th Aug 19:45 Barnet  -  Braintree Town
2 7th Aug 19:45 Bromley  -  Dover
2 7th Aug 19:45 Chesterfield  -  Aldershot Town
2 7th Aug 19:45 Dagenham & Redbridge  -  Maidstone
2 7th Aug 19:45 FC Halifax Town  -  Barrow
2 7th Aug 19:45 Gateshead FC  -  Salford City
2 7th Aug 19:45 Hartlepool United  -  Harrogate
2 7th Aug 19:45 Havant and Waterlooville  -  Boreham Wood
2 7th Aug 19:45 Leyton Orient  -  Ebbsfleet United
2 7th Aug 19:45 Solihull Moors  -  Maidenhead United
2 7th Aug 19:45 Sutton United  -  Eastleigh
2 7th Aug 19:45 Wrexham  -  AFC Fylde
3 11th Aug 12:30 Wrexham  -  Boreham Wood
3 11th Aug 15:00 Barnet  -  Eastleigh
3 11th Aug 15:00 Bromley  -  Harrogate
3 11th Aug 15:00 Chesterfield  -  Braintree Town
3 11th Aug 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Maidenhead United
3 11th Aug 15:00 FC Halifax Town  -  Maidstone
3 11th Aug 15:00 Gateshead FC  -  Dover
3 11th Aug 15:00 Hartlepool United  -  Ebbsfleet United
3 11th Aug 15:00 Havant and Waterlooville  -  AFC Fylde
3 11th Aug 15:00 Leyton Orient  -  Barrow
3 11th Aug 15:00 Solihull Moors  -  Aldershot Town
3 11th Aug 15:00 Sutton United  -  Salford City
4 14th Aug 19:45 AFC Fylde  -  Solihull Moors
4 14th Aug 19:45 Aldershot Town  -  Dagenham & Redbridge
4 14th Aug 19:45 Barrow  -  Chesterfield
4 14th Aug 19:45 Boreham Wood  -  Gateshead FC
4 14th Aug 19:45 Braintree Town  -  Hartlepool United
4 14th Aug 19:45 Dover  -  Havant and Waterlooville
4 14th Aug 19:45 Eastleigh  -  Bromley
4 14th Aug 19:45 Ebbsfleet United  -  Sutton United
4 14th Aug 19:45 Harrogate  -  Barnet
4 14th Aug 19:45 Maidenhead United  -  Wrexham
4 14th Aug 19:45 Maidstone  -  Leyton Orient
4 14th Aug 19:45 Salford City  -  FC Halifax Town
5 18th Aug 15:00 AFC Fylde  -  Dover
5 18th Aug 15:00 Aldershot Town  -  Harrogate
5 18th Aug 15:00 Barnet  -  Ebbsfleet United
5 18th Aug 15:00 Braintree Town  -  Havant and Waterlooville
5 18th Aug 15:00 Bromley  -  Gateshead FC
5 18th Aug 15:00 Eastleigh  -  Wrexham
5 18th Aug 15:00 FC Halifax Town  -  Dagenham & Redbridge
5 18th Aug 15:00 Hartlepool United  -  Maidenhead United
5 18th Aug 15:00 Leyton Orient  -  Boreham Wood
5 18th Aug 15:00 Maidstone  -  Barrow
5 18th Aug 15:00 Salford City  -  Chesterfield
5 18th Aug 15:00 Solihull Moors  -  Sutton United
6 25th Aug 12:30 Maidenhead United  -  Maidstone
6 25th Aug 15:00 Barrow  -  Braintree Town
6 25th Aug 15:00 Boreham Wood  -  FC Halifax Town
6 25th Aug 15:00 Chesterfield  -  Barnet
6 25th Aug 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Hartlepool United
6 25th Aug 15:00 Dover  -  Eastleigh
6 25th Aug 15:00 Ebbsfleet United  -  Aldershot Town
6 25th Aug 15:00 Gateshead FC  -  Leyton Orient
6 25th Aug 15:00 Harrogate  -  Solihull Moors
6 25th Aug 15:00 Havant and Waterlooville  -  Salford City
6 25th Aug 15:00 Sutton United  -  AFC Fylde
6 25th Aug 15:00 Wrexham  -  Bromley
7 27th Aug 15:00 AFC Fylde  -  Harrogate
7 27th Aug 15:00 Aldershot Town  -  Sutton United
7 27th Aug 15:00 Barnet  -  Dagenham & Redbridge
7 27th Aug 15:00 Braintree Town  -  Maidenhead United
7 27th Aug 15:00 Bromley  -  Havant and Waterlooville
7 27th Aug 15:00 Eastleigh  -  Ebbsfleet United
7 27th Aug 15:00 FC Halifax Town  -  Gateshead FC
7 27th Aug 15:00 Hartlepool United  -  Chesterfield
7 27th Aug 15:00 Leyton Orient  -  Dover
7 27th Aug 15:00 Maidstone  -  Boreham Wood
7 27th Aug 15:00 Salford City  -  Barrow
7 27th Aug 15:00 Solihull Moors  -  Wrexham
8 1st Sep 15:00 Barrow  -  Solihull Moors
8 1st Sep 15:00 Boreham Wood  -  Braintree Town
8 1st Sep 15:00 Chesterfield  -  Leyton Orient
8 1st Sep 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Salford City
8 1st Sep 15:00 Dover  -  Barnet
8 1st Sep 15:00 Ebbsfleet United  -  AFC Fylde
8 1st Sep 15:00 Gateshead FC  -  Maidstone
8 1st Sep 15:00 Harrogate  -  Eastleigh
8 1st Sep 15:00 Havant and Waterlooville  -  Hartlepool United
8 1st Sep 15:00 Maidenhead United  -  Bromley
8 1st Sep 15:00 Sutton United  -  FC Halifax Town
8 1st Sep 15:00 Wrexham  -  Aldershot Town
9 4th Sep 19:45 AFC Fylde  -  Salford City
9 4th Sep 19:45 Boreham Wood  -  Chesterfield
9 4th Sep 19:45 Bromley  -  Barnet
9 4th Sep 19:45 Dagenham & Redbridge  -  Braintree Town
9 4th Sep 19:45 Dover  -  Ebbsfleet United
9 4th Sep 19:45 Gateshead FC  -  Harrogate
9 4th Sep 19:45 Hartlepool United  -  Barrow
9 4th Sep 19:45 Havant and Waterlooville  -  Aldershot Town
9 4th Sep 19:45 Leyton Orient  -  Solihull Moors
9 4th Sep 19:45 Maidenhead United  -  Eastleigh
9 4th Sep 19:45 Maidstone  -  Sutton United
9 4th Sep 19:45 Wrexham  -  FC Halifax Town
10 8th Sep 15:00 Aldershot Town  -  Bromley
10 8th Sep 15:00 Barnet  -  Maidenhead United
10 8th Sep 15:00 Barrow  -  Dagenham & Redbridge
10 8th Sep 15:00 Braintree Town  -  Wrexham
10 8th Sep 15:00 Chesterfield  -  Dover
10 8th Sep 15:00 Eastleigh  -  AFC Fylde
10 8th Sep 15:00 Ebbsfleet United  -  Gateshead FC
10 8th Sep 15:00 FC Halifax Town  -  Leyton Orient
10 8th Sep 15:00 Harrogate  -  Havant and Waterlooville
10 8th Sep 15:00 Salford City  -  Maidstone
10 8th Sep 15:00 Solihull Moors  -  Hartlepool United
10 8th Sep 15:00 Sutton United  -  Boreham Wood
11 15th Sep 15:00 AFC Fylde  -  Aldershot Town
11 15th Sep 15:00 Boreham Wood  -  Barrow
11 15th Sep 15:00 Bromley  -  Salford City
11 15th Sep 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Chesterfield
11 15th Sep 15:00 Dover  -  Solihull Moors
11 15th Sep 15:00 Gateshead FC  -  Braintree Town
11 15th Sep 15:00 Hartlepool United  -  Eastleigh
11 15th Sep 15:00 Havant and Waterlooville  -  Sutton United
11 15th Sep 15:00 Leyton Orient  -  Barnet
11 15th Sep 15:00 Maidenhead United  -  FC Halifax Town
11 15th Sep 15:00 Maidstone  -  Harrogate
11 15th Sep 15:00 Wrexham  -  Ebbsfleet United
12 22nd Sep 15:00 Aldershot Town  -  Dover
12 22nd Sep 15:00 Barnet  -  AFC Fylde
12 22nd Sep 15:00 Barrow  -  Maidenhead United
12 22nd Sep 15:00 Braintree Town  -  Maidstone
12 22nd Sep 15:00 Chesterfield  -  Gateshead FC
12 22nd Sep 15:00 Eastleigh  -  Dagenham & Redbridge
12 22nd Sep 15:00 Ebbsfleet United  -  Havant and Waterlooville
12 22nd Sep 15:00 FC Halifax Town  -  Hartlepool United
12 22nd Sep 15:00 Harrogate  -  Leyton Orient
12 22nd Sep 15:00 Salford City  -  Boreham Wood
12 22nd Sep 15:00 Solihull Moors  -  Bromley
12 22nd Sep 15:00 Sutton United  -  Wrexham
13 25th Sep 19:45 Aldershot Town  -  Maidstone
13 25th Sep 19:45 Barnet  -  Havant and Waterlooville
13 25th Sep 19:45 Barrow  -  Gateshead FC
13 25th Sep 19:45 Braintree Town  -  Leyton Orient
13 25th Sep 19:45 Chesterfield  -  Maidenhead United
13 25th Sep 19:45 Eastleigh  -  Boreham Wood
13 25th Sep 19:45 Ebbsfleet United  -  Bromley
13 25th Sep 19:45 FC Halifax Town  -  AFC Fylde
13 25th Sep 19:45 Harrogate  -  Wrexham
13 25th Sep 19:45 Salford City  -  Hartlepool United
13 25th Sep 19:45 Solihull Moors  -  Dagenham & Redbridge
13 25th Sep 19:45 Sutton United  -  Dover
14 29th Sep 15:00 AFC Fylde  -  Braintree Town
14 29th Sep 15:00 Boreham Wood  -  Harrogate
14 29th Sep 15:00 Bromley  -  FC Halifax Town
14 29th Sep 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Ebbsfleet United
14 29th Sep 15:00 Dover  -  Barrow
14 29th Sep 15:00 Gateshead FC  -  Eastleigh
14 29th Sep 15:00 Hartlepool United  -  Aldershot Town
14 29th Sep 15:00 Havant and Waterlooville  -  Solihull Moors
14 29th Sep 15:00 Leyton Orient  -  Sutton United
14 29th Sep 15:00 Maidenhead United  -  Salford City
14 29th Sep 15:00 Maidstone  -  Chesterfield
14 29th Sep 15:00 Wrexham  -  Barnet
15 6th Oct 15:00 Aldershot Town  -  FC Halifax Town
15 6th Oct 15:00 Barnet  -  Solihull Moors
15 6th Oct 15:00 Barrow  -  Sutton United
15 6th Oct 15:00 Braintree Town  -  Eastleigh
15 6th Oct 15:00 Chesterfield  -  AFC Fylde
15 6th Oct 15:00 Dover  -  Salford City
15 6th Oct 15:00 Ebbsfleet United  -  Harrogate
15 6th Oct 15:00 Gateshead FC  -  Dagenham & Redbridge
15 6th Oct 15:00 Hartlepool United  -  Boreham Wood
15 6th Oct 15:00 Maidenhead United  -  Leyton Orient
15 6th Oct 15:00 Maidstone  -  Bromley
15 6th Oct 15:00 Wrexham  -  Havant and Waterlooville
16 13th Oct 15:00 AFC Fylde  -  Maidstone
16 13th Oct 15:00 Boreham Wood  -  Maidenhead United
16 13th Oct 15:00 Bromley  -  Barrow
16 13th Oct 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Wrexham
16 13th Oct 15:00 Eastleigh  -  Aldershot Town
16 13th Oct 15:00 FC Halifax Town  -  Chesterfield
16 13th Oct 15:00 Harrogate  -  Dover
16 13th Oct 15:00 Havant and Waterlooville  -  Gateshead FC
16 13th Oct 15:00 Leyton Orient  -  Hartlepool United
16 13th Oct 15:00 Salford City  -  Braintree Town
16 13th Oct 15:00 Solihull Moors  -  Ebbsfleet United
16 13th Oct 15:00 Sutton United  -  Barnet
17 27th Oct 15:00 Barrow  -  Barnet
17 27th Oct 15:00 Boreham Wood  -  Bromley
17 27th Oct 15:00 Braintree Town  -  Dover
17 27th Oct 15:00 Chesterfield  -  Wrexham
17 27th Oct 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Harrogate
17 27th Oct 15:00 FC Halifax Town  -  Eastleigh
17 27th Oct 15:00 Gateshead FC  -  Aldershot Town
17 27th Oct 15:00 Hartlepool United  -  Sutton United
17 27th Oct 15:00 Leyton Orient  -  Havant and Waterlooville
17 27th Oct 15:00 Maidenhead United  -  AFC Fylde
17 27th Oct 15:00 Maidstone  -  Solihull Moors
17 27th Oct 15:00 Salford City  -  Ebbsfleet United
18 30th Oct 19:45 AFC Fylde  -  Gateshead FC
18 30th Oct 19:45 Aldershot Town  -  Boreham Wood
18 30th Oct 19:45 Barnet  -  Salford City
18 30th Oct 19:45 Bromley  -  Braintree Town
18 30th Oct 19:45 Dover  -  Dagenham & Redbridge
18 30th Oct 19:45 Eastleigh  -  Leyton Orient
18 30th Oct 19:45 Ebbsfleet United  -  Maidstone
18 30th Oct 19:45 Harrogate  -  Barrow
18 30th Oct 19:45 Havant and Waterlooville  -  Maidenhead United
18 30th Oct 19:45 Solihull Moors  -  FC Halifax Town
18 30th Oct 19:45 Sutton United  -  Chesterfield
18 30th Oct 19:45 Wrexham  -  Hartlepool United
19 3rd Nov 15:00 AFC Fylde  -  Leyton Orient
19 3rd Nov 15:00 Aldershot Town  -  Braintree Town
19 3rd Nov 15:00 Barnet  -  Maidstone
19 3rd Nov 15:00 Bromley  -  Hartlepool United
19 3rd Nov 15:00 Dover  -  Maidenhead United
19 3rd Nov 15:00 Eastleigh  -  Salford City
19 3rd Nov 15:00 Ebbsfleet United  -  Barrow
19 3rd Nov 15:00 Harrogate  -  Chesterfield
19 3rd Nov 15:00 Havant and Waterlooville  -  FC Halifax Town
19 3rd Nov 15:00 Solihull Moors  -  Boreham Wood
19 3rd Nov 15:00 Sutton United  -  Dagenham & Redbridge
19 3rd Nov 15:00 Wrexham  -  Gateshead FC
20 17th Nov 15:00 Barrow  -  Eastleigh
20 17th Nov 15:00 Boreham Wood  -  Ebbsfleet United
20 17th Nov 15:00 Braintree Town  -  Solihull Moors
20 17th Nov 15:00 Chesterfield  -  Havant and Waterlooville
20 17th Nov 15:00 Dagenham & Redbridge  -  AFC Fylde
20 17th Nov 15:00 FC Halifax Town  -  Dover
20 17th Nov 15:00 Gateshead FC  -  Sutton United
20 17th Nov 15:00 Hartlepool United  -  Barnet
20 17th Nov 15:00 Leyton Orient  -  Bromley
20 17th Nov 15:00 Maidenhead United  -  Harrogate
20 17th Nov 15:00 Maidstone  -  Wrexham
20 17th Nov 15:00 Salford City  -  Aldershot Town
21 24th Nov 15:00 AFC Fylde  -  Boreham Wood
21 24th Nov 15:00 Aldershot Town  -  Barrow
21 24th Nov 15:00 Barnet  -  Gateshead FC
21 24th Nov 15:00 Bromley  -  Dagenham & Redbridge
21 24th Nov 15:00 Dover  -  Hartlepool United
21 24th Nov 15:00 Eastleigh  -  Chesterfield
21 24th Nov 15:00 Ebbsfleet United  -  FC Halifax Town
21 24th Nov 15:00 Harrogate  -  Braintree Town
21 24th Nov 15:00 Havant and Waterlooville  -  Maidstone
21 24th Nov 15:00 Solihull Moors  -  Salford City
21 24th Nov 15:00 Sutton United  -  Maidenhead United
21 24th Nov 15:00 Wrexham  -  Leyton Orient
22 27th Nov 19:45 Barrow  -  Wrexham
22 27th Nov 19:45 Boreham Wood  -  Dover
22 27th Nov 19:45 Braintree Town  -  Sutton United
22 27th Nov 19:45 Chesterfield  -  Bromley
22 27th Nov 19:45 Dagenham & Redbridge  -  Havant and Waterlooville
22 27th Nov 19:45 FC Halifax Town  -  Barnet
22 27th Nov 19:45 Gateshead FC  -  Solihull Moors
22 27th Nov 19:45 Hartlepool United  -  AFC Fylde
22 27th Nov 19:45 Leyton Orient  -  Aldershot Town
22 27th Nov 19:45 Maidenhead United  -  Ebbsfleet United
22 27th Nov 19:45 Maidstone  -  Eastleigh
22 27th Nov 19:45 Salford City  -  Harrogate
23 1st Dec 15:00 AFC Fylde  -  Sutton United
23 1st Dec 15:00 Aldershot Town  -  Ebbsfleet United
23 1st Dec 15:00 Barnet  -  Chesterfield
23 1st Dec 15:00 Braintree Town  -  Barrow
23 1st Dec 15:00 Bromley  -  Wrexham
23 1st Dec 15:00 Eastleigh  -  Dover
23 1st Dec 15:00 FC Halifax Town  -  Boreham Wood
23 1st Dec 15:00 Hartlepool United  -  Dagenham & Redbridge
23 1st Dec 15:00 Leyton Orient  -  Gateshead FC
23 1st Dec 15:00 Maidstone  -  Maidenhead United
23 1st Dec 15:00 Salford City  -  Havant and Waterlooville
23 1st Dec 15:00 Solihull Moors  -  Harrogate
24 8th Dec 15:00 Barrow  -  Maidstone
24 8th Dec 15:00 Boreham Wood  -  Leyton Orient
24 8th Dec 15:00 Chesterfield  -  Salford City
24 8th Dec 15:00 Dagenham & Redbridge  -  FC Halifax Town
24 8th Dec 15:00 Dover  -  AFC Fylde
24 8th Dec 15:00 Ebbsfleet United  -  Barnet
24 8th Dec 15:00 Gateshead FC  -  Bromley
24 8th Dec 15:00 Harrogate  -  Aldershot Town
24 8th Dec 15:00 Havant and Waterlooville  -  Braintree Town
24 8th Dec 15:00 Maidenhead United  -  Hartlepool United
24 8th Dec 15:00 Sutton United  -  Solihull Moors
24 8th Dec 15:00 Wrexham  -  Eastleigh
25 22nd Dec 15:00 AFC Fylde  -  Ebbsfleet United
25 22nd Dec 15:00 Aldershot Town  -  Wrexham
25 22nd Dec 15:00 Barnet  -  Dover
25 22nd Dec 15:00 Braintree Town  -  Boreham Wood
25 22nd Dec 15:00 Bromley  -  Maidenhead United
25 22nd Dec 15:00 Eastleigh  -  Harrogate
25 22nd Dec 15:00 FC Halifax Town  -  Sutton United
25 22nd Dec 15:00 Hartlepool United  -  Havant and Waterlooville
25 22nd Dec 15:00 Leyton Orient  -  Chesterfield
25 22nd Dec 15:00 Maidstone  -  Gateshead FC
25 22nd Dec 15:00 Salford City  -  Dagenham & Redbridge
25 22nd Dec 15:00 Solihull Moors  -  Barrow
26 26th Dec 15:00 Barrow  -  AFC Fylde
26 26th Dec 15:00 Boreham Wood  -  Barnet
26 26th Dec 15:00 Chesterfield  -  Solihull Moors
26 26th Dec 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Leyton Orient
26 26th Dec 15:00 Dover  -  Maidstone
26 26th Dec 15:00 Ebbsfleet United  -  Braintree Town
26 26th Dec 15:00 Gateshead FC  -  Hartlepool United
26 26th Dec 15:00 Harrogate  -  FC Halifax Town
26 26th Dec 15:00 Havant and Waterlooville  -  Eastleigh
26 26th Dec 15:00 Maidenhead United  -  Aldershot Town
26 26th Dec 15:00 Sutton United  -  Bromley
26 26th Dec 15:00 Wrexham  -  Salford City
27 29th Dec 15:00 Barrow  -  Salford City
27 29th Dec 15:00 Boreham Wood  -  Maidstone
27 29th Dec 15:00 Chesterfield  -  Hartlepool United
27 29th Dec 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Barnet
27 29th Dec 15:00 Dover  -  Leyton Orient
27 29th Dec 15:00 Ebbsfleet United  -  Eastleigh
27 29th Dec 15:00 Gateshead FC  -  FC Halifax Town
27 29th Dec 15:00 Harrogate  -  AFC Fylde
27 29th Dec 15:00 Havant and Waterlooville  -  Bromley
27 29th Dec 15:00 Maidenhead United  -  Braintree Town
27 29th Dec 15:00 Sutton United  -  Aldershot Town
27 29th Dec 15:00 Wrexham  -  Solihull Moors
28 1st Jan 15:00 AFC Fylde  -  Barrow
28 1st Jan 15:00 Aldershot Town  -  Maidenhead United
28 1st Jan 15:00 Barnet  -  Boreham Wood
28 1st Jan 15:00 Braintree Town  -  Ebbsfleet United
28 1st Jan 15:00 Bromley  -  Sutton United
28 1st Jan 15:00 Eastleigh  -  Havant and Waterlooville
28 1st Jan 15:00 FC Halifax Town  -  Harrogate
28 1st Jan 15:00 Hartlepool United  -  Gateshead FC
28 1st Jan 15:00 Leyton Orient  -  Dagenham & Redbridge
28 1st Jan 15:00 Maidstone  -  Dover
28 1st Jan 15:00 Salford City  -  Wrexham
28 1st Jan 15:00 Solihull Moors  -  Chesterfield
29 5th Jan 15:00 Barnet  -  Aldershot Town
29 5th Jan 15:00 Bromley  -  AFC Fylde
29 5th Jan 15:00 Chesterfield  -  Ebbsfleet United
29 5th Jan 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Boreham Wood
29 5th Jan 15:00 FC Halifax Town  -  Braintree Town
29 5th Jan 15:00 Gateshead FC  -  Maidenhead United
29 5th Jan 15:00 Hartlepool United  -  Maidstone
29 5th Jan 15:00 Havant and Waterlooville  -  Barrow
29 5th Jan 15:00 Leyton Orient  -  Salford City
29 5th Jan 15:00 Solihull Moors  -  Eastleigh
29 5th Jan 15:00 Sutton United  -  Harrogate
29 5th Jan 15:00 Wrexham  -  Dover
30 19th Jan 15:00 AFC Fylde  -  Wrexham
30 19th Jan 15:00 Aldershot Town  -  Chesterfield
30 19th Jan 15:00 Barrow  -  FC Halifax Town
30 19th Jan 15:00 Boreham Wood  -  Havant and Waterlooville
30 19th Jan 15:00 Braintree Town  -  Barnet
30 19th Jan 15:00 Dover  -  Bromley
30 19th Jan 15:00 Eastleigh  -  Sutton United
30 19th Jan 15:00 Ebbsfleet United  -  Leyton Orient
30 19th Jan 15:00 Harrogate  -  Hartlepool United
30 19th Jan 15:00 Maidenhead United  -  Solihull Moors
30 19th Jan 15:00 Maidstone  -  Dagenham & Redbridge
30 19th Jan 15:00 Salford City  -  Gateshead FC
31 26th Jan 15:00 Barnet  -  Harrogate
31 26th Jan 15:00 Bromley  -  Eastleigh
31 26th Jan 15:00 Chesterfield  -  Barrow
31 26th Jan 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Aldershot Town
31 26th Jan 15:00 FC Halifax Town  -  Salford City
31 26th Jan 15:00 Gateshead FC  -  Boreham Wood
31 26th Jan 15:00 Hartlepool United  -  Braintree Town
31 26th Jan 15:00 Havant and Waterlooville  -  Dover
31 26th Jan 15:00 Leyton Orient  -  Maidstone
31 26th Jan 15:00 Solihull Moors  -  AFC Fylde
31 26th Jan 15:00 Sutton United  -  Ebbsfleet United
31 26th Jan 15:00 Wrexham  -  Maidenhead United
32 2nd Feb 15:00 AFC Fylde  -  Havant and Waterlooville
32 2nd Feb 15:00 Aldershot Town  -  Solihull Moors
32 2nd Feb 15:00 Barrow  -  Leyton Orient
32 2nd Feb 15:00 Boreham Wood  -  Wrexham
32 2nd Feb 15:00 Braintree Town  -  Chesterfield
32 2nd Feb 15:00 Dover  -  Gateshead FC
32 2nd Feb 15:00 Eastleigh  -  Barnet
32 2nd Feb 15:00 Ebbsfleet United  -  Hartlepool United
32 2nd Feb 15:00 Harrogate  -  Bromley
32 2nd Feb 15:00 Maidenhead United  -  Dagenham & Redbridge
32 2nd Feb 15:00 Maidstone  -  FC Halifax Town
32 2nd Feb 15:00 Salford City  -  Sutton United
33 9th Feb 15:00 Aldershot Town  -  Eastleigh
33 9th Feb 15:00 Barnet  -  Sutton United
33 9th Feb 15:00 Barrow  -  Bromley
33 9th Feb 15:00 Braintree Town  -  Salford City
33 9th Feb 15:00 Chesterfield  -  FC Halifax Town
33 9th Feb 15:00 Dover  -  Harrogate
33 9th Feb 15:00 Ebbsfleet United  -  Solihull Moors
33 9th Feb 15:00 Gateshead FC  -  Havant and Waterlooville
33 9th Feb 15:00 Hartlepool United  -  Leyton Orient
33 9th Feb 15:00 Maidenhead United  -  Boreham Wood
33 9th Feb 15:00 Maidstone  -  AFC Fylde
33 9th Feb 15:00 Wrexham  -  Dagenham & Redbridge
34 16th Feb 15:00 AFC Fylde  -  Chesterfield
34 16th Feb 15:00 Boreham Wood  -  Hartlepool United
34 16th Feb 15:00 Bromley  -  Maidstone
34 16th Feb 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Gateshead FC
34 16th Feb 15:00 Eastleigh  -  Braintree Town
34 16th Feb 15:00 FC Halifax Town  -  Aldershot Town
34 16th Feb 15:00 Harrogate  -  Ebbsfleet United
34 16th Feb 15:00 Havant and Waterlooville  -  Wrexham
34 16th Feb 15:00 Leyton Orient  -  Maidenhead United
34 16th Feb 15:00 Salford City  -  Dover
34 16th Feb 15:00 Solihull Moors  -  Barnet
34 16th Feb 15:00 Sutton United  -  Barrow
35 23rd Feb 15:00 Barrow  -  Ebbsfleet United
35 23rd Feb 15:00 Boreham Wood  -  Solihull Moors
35 23rd Feb 15:00 Braintree Town  -  Aldershot Town
35 23rd Feb 15:00 Chesterfield  -  Harrogate
35 23rd Feb 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Sutton United
35 23rd Feb 15:00 FC Halifax Town  -  Havant and Waterlooville
35 23rd Feb 15:00 Gateshead FC  -  Wrexham
35 23rd Feb 15:00 Hartlepool United  -  Bromley
35 23rd Feb 15:00 Leyton Orient  -  AFC Fylde
35 23rd Feb 15:00 Maidenhead United  -  Dover
35 23rd Feb 15:00 Maidstone  -  Barnet
35 23rd Feb 15:00 Salford City  -  Eastleigh
36 2nd Mar 15:00 AFC Fylde  -  Maidenhead United
36 2nd Mar 15:00 Aldershot Town  -  Gateshead FC
36 2nd Mar 15:00 Barnet  -  Barrow
36 2nd Mar 15:00 Bromley  -  Boreham Wood
36 2nd Mar 15:00 Dover  -  Braintree Town
36 2nd Mar 15:00 Eastleigh  -  FC Halifax Town
36 2nd Mar 15:00 Ebbsfleet United  -  Salford City
36 2nd Mar 15:00 Harrogate  -  Dagenham & Redbridge
36 2nd Mar 15:00 Havant and Waterlooville  -  Leyton Orient
36 2nd Mar 15:00 Solihull Moors  -  Maidstone
36 2nd Mar 15:00 Sutton United  -  Hartlepool United
36 2nd Mar 15:00 Wrexham  -  Chesterfield
37 9th Mar 15:00 Barrow  -  Aldershot Town
37 9th Mar 15:00 Boreham Wood  -  AFC Fylde
37 9th Mar 15:00 Braintree Town  -  Harrogate
37 9th Mar 15:00 Chesterfield  -  Eastleigh
37 9th Mar 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Bromley
37 9th Mar 15:00 FC Halifax Town  -  Ebbsfleet United
37 9th Mar 15:00 Gateshead FC  -  Barnet
37 9th Mar 15:00 Hartlepool United  -  Dover
37 9th Mar 15:00 Leyton Orient  -  Wrexham
37 9th Mar 15:00 Maidenhead United  -  Sutton United
37 9th Mar 15:00 Maidstone  -  Havant and Waterlooville
37 9th Mar 15:00 Salford City  -  Solihull Moors
38 12th Mar 19:45 AFC Fylde  -  Hartlepool United
38 12th Mar 19:45 Aldershot Town  -  Leyton Orient
38 12th Mar 19:45 Barnet  -  FC Halifax Town
38 12th Mar 19:45 Bromley  -  Chesterfield
38 12th Mar 19:45 Dover  -  Boreham Wood
38 12th Mar 19:45 Eastleigh  -  Maidstone
38 12th Mar 19:45 Ebbsfleet United  -  Maidenhead United
38 12th Mar 19:45 Harrogate  -  Salford City
38 12th Mar 19:45 Havant and Waterlooville  -  Dagenham & Redbridge
38 12th Mar 19:45 Solihull Moors  -  Gateshead FC
38 12th Mar 19:45 Sutton United  -  Braintree Town
38 12th Mar 19:45 Wrexham  -  Barrow
39 16th Mar 15:00 AFC Fylde  -  Dagenham & Redbridge
39 16th Mar 15:00 Aldershot Town  -  Salford City
39 16th Mar 15:00 Barnet  -  Hartlepool United
39 16th Mar 15:00 Bromley  -  Leyton Orient
39 16th Mar 15:00 Dover  -  FC Halifax Town
39 16th Mar 15:00 Eastleigh  -  Barrow
39 16th Mar 15:00 Ebbsfleet United  -  Boreham Wood
39 16th Mar 15:00 Harrogate  -  Maidenhead United
39 16th Mar 15:00 Havant and Waterlooville  -  Chesterfield
39 16th Mar 15:00 Solihull Moors  -  Braintree Town
39 16th Mar 15:00 Sutton United  -  Gateshead FC
39 16th Mar 15:00 Wrexham  -  Maidstone
40 23rd Mar 15:00 Barrow  -  Harrogate
40 23rd Mar 15:00 Boreham Wood  -  Aldershot Town
40 23rd Mar 15:00 Braintree Town  -  Bromley
40 23rd Mar 15:00 Chesterfield  -  Sutton United
40 23rd Mar 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Dover
40 23rd Mar 15:00 FC Halifax Town  -  Solihull Moors
40 23rd Mar 15:00 Gateshead FC  -  AFC Fylde
40 23rd Mar 15:00 Hartlepool United  -  Wrexham
40 23rd Mar 15:00 Leyton Orient  -  Eastleigh
40 23rd Mar 15:00 Maidenhead United  -  Havant and Waterlooville
40 23rd Mar 15:00 Maidstone  -  Ebbsfleet United
40 23rd Mar 15:00 Salford City  -  Barnet
41 30th Mar 15:00 Aldershot Town  -  AFC Fylde
41 30th Mar 15:00 Barnet  -  Leyton Orient
41 30th Mar 15:00 Barrow  -  Boreham Wood
41 30th Mar 15:00 Braintree Town  -  Gateshead FC
41 30th Mar 15:00 Chesterfield  -  Dagenham & Redbridge
41 30th Mar 15:00 Eastleigh  -  Hartlepool United
41 30th Mar 15:00 Ebbsfleet United  -  Wrexham
41 30th Mar 15:00 FC Halifax Town  -  Maidenhead United
41 30th Mar 15:00 Harrogate  -  Maidstone
41 30th Mar 15:00 Salford City  -  Bromley
41 30th Mar 15:00 Solihull Moors  -  Dover
41 30th Mar 15:00 Sutton United  -  Havant and Waterlooville
42 6th Apr 15:00 AFC Fylde  -  Eastleigh
42 6th Apr 15:00 Boreham Wood  -  Sutton United
42 6th Apr 15:00 Bromley  -  Aldershot Town
42 6th Apr 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Barrow
42 6th Apr 15:00 Dover  -  Chesterfield
42 6th Apr 15:00 Gateshead FC  -  Ebbsfleet United
42 6th Apr 15:00 Hartlepool United  -  Solihull Moors
42 6th Apr 15:00 Havant and Waterlooville  -  Harrogate
42 6th Apr 15:00 Leyton Orient  -  FC Halifax Town
42 6th Apr 15:00 Maidenhead United  -  Barnet
42 6th Apr 15:00 Maidstone  -  Salford City
42 6th Apr 15:00 Wrexham  -  Braintree Town
43 13th Apr 15:00 Aldershot Town  -  Hartlepool United
43 13th Apr 15:00 Barnet  -  Wrexham
43 13th Apr 15:00 Barrow  -  Dover
43 13th Apr 15:00 Braintree Town  -  AFC Fylde
43 13th Apr 15:00 Chesterfield  -  Maidstone
43 13th Apr 15:00 Eastleigh  -  Gateshead FC
43 13th Apr 15:00 Ebbsfleet United  -  Dagenham & Redbridge
43 13th Apr 15:00 FC Halifax Town  -  Bromley
43 13th Apr 15:00 Harrogate  -  Boreham Wood
43 13th Apr 15:00 Salford City  -  Maidenhead United
43 13th Apr 15:00 Solihull Moors  -  Havant and Waterlooville
43 13th Apr 15:00 Sutton United  -  Leyton Orient
44 19th Apr 15:00 AFC Fylde  -  Barnet
44 19th Apr 15:00 Boreham Wood  -  Salford City
44 19th Apr 15:00 Bromley  -  Solihull Moors
44 19th Apr 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Eastleigh
44 19th Apr 15:00 Dover  -  Aldershot Town
44 19th Apr 15:00 Gateshead FC  -  Chesterfield
44 19th Apr 15:00 Hartlepool United  -  FC Halifax Town
44 19th Apr 15:00 Havant and Waterlooville  -  Ebbsfleet United
44 19th Apr 15:00 Leyton Orient  -  Harrogate
44 19th Apr 15:00 Maidenhead United  -  Barrow
44 19th Apr 15:00 Maidstone  -  Braintree Town
44 19th Apr 15:00 Wrexham  -  Sutton United
45 22nd Apr 15:00 Aldershot Town  -  Havant and Waterlooville
45 22nd Apr 15:00 Barnet  -  Bromley
45 22nd Apr 15:00 Barrow  -  Hartlepool United
45 22nd Apr 15:00 Braintree Town  -  Dagenham & Redbridge
45 22nd Apr 15:00 Chesterfield  -  Boreham Wood
45 22nd Apr 15:00 Eastleigh  -  Maidenhead United
45 22nd Apr 15:00 Ebbsfleet United  -  Dover
45 22nd Apr 15:00 FC Halifax Town  -  Wrexham
45 22nd Apr 15:00 Harrogate  -  Gateshead FC
45 22nd Apr 15:00 Salford City  -  AFC Fylde
45 22nd Apr 15:00 Solihull Moors  -  Leyton Orient
45 22nd Apr 15:00 Sutton United  -  Maidstone
46 27th Apr 15:00 AFC Fylde  -  FC Halifax Town
46 27th Apr 15:00 Boreham Wood  -  Eastleigh
46 27th Apr 15:00 Bromley  -  Ebbsfleet United
46 27th Apr 15:00 Dagenham & Redbridge  -  Solihull Moors
46 27th Apr 15:00 Dover  -  Sutton United
46 27th Apr 15:00 Gateshead FC  -  Barrow
46 27th Apr 15:00 Hartlepool United  -  Salford City
46 27th Apr 15:00 Havant and Waterlooville  -  Barnet
46 27th Apr 15:00 Leyton Orient  -  Braintree Town
46 27th Apr 15:00 Maidenhead United  -  Chesterfield
46 27th Apr 15:00 Maidstone  -  Aldershot Town
46 27th Apr 15:00 Wrexham  -  Harrogate
Find us on Google+